Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

AG Global Dış Ticaret A.Ş. uluslararası ticaret üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle ihracat yapmış olduğumuz ülkelerde AG GLOBAL marka bilinirliğini arttıran ve temas ettiği her noktaya güven sağlayan bir kuruluştur.

AG Global Dış Ticaret A.Ş. kuruluşundan bu yana kalite odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye’den çeşitli ürün grupları tedarik etmek isteyen yurtdışı menşeli firmalar ile işbirliği yapmayı amaçlamaktadır.

Şirketimizin ana hedefi Türkiye’de çeşitli sektörlerde üretim ve/veya satış yapmak isteyen firmalarla yurt dışındaki alıcılar arasında iletişim sağlayarak ülkemizin dış ticaret hacmini büyütmek üzerinedir.

Türkiye’den ürün alımı yapmak isteyen yurtdışı menşeli firmalar adına satın alma faaliyetlerini yürütmek, en uygun fiyat performansını elde etmek, söz konusu ürün/ürünlerin yüklenmesi, gümrüklenmesi, taşıma hizmeti verilmesi, ilgili adrese teslim edilmesini kapsamaktadır.

AG Global Dış Ticaret A.Ş., ithalatçı konumunda olan müşterilerimiz için ihtiyaçları oldukları ürünleri, portföyümüzde yer alan üretici/tedarikçi firmalarımız aracılığı ile en kısa süre içerisinde satın alma işleminin yapılmasını, akabinde söz konusu ürün/ürünlerin yurtdışına sevkinin gerçekleşmesi noktasında optimum fiyat performansı sunmaktadır.

AG Global Dış Ticaret A.Ş., ihracat ve ithalat yapmak isteyen firmalara A’dan Z’ye hizmet veren, var olan bilgi birikim ve portföyünü her zaman onların hizmetine sunmakta olan, gelişime açık, inovatif, etkin çözümler üreten, sektöründe başarılı bir firmadır.